نحوه استفاده از آیکون در ویرایشگر پست وردپرس

فونت آیکون در بین طراحان وب بسیار محبوب هستند، زیرا آنها زیباتر از تصاویر هستند. آنها می توانند بدون کاهش کیفیت و سبک با استفاده از CSS تغییر اندازه داده شوند. به همین دلیل است که بسیاری از قالب های وردپرس از فونت آیکون استفاده می کنند . با این حال برای مبتدیان، برای استفاده از آیکون در سایتهای وردپرس خود کمی پیچیده است. در این مقاله ما به شما نحوه استفاده از آیکن در ویرایشگر پست وردپرس بدون نوشتن HTML یا CSS را نشان خواهیم داد.
 
نحوه استفاده از آیکون در ویرایشگر پست وردپرس
 

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرس WP Visual Icon Fonts را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، شما باید به تنظیمات افزونه بروید .

پس از انتخاب یک فونت، اکنون می توانید از آن در پست های وردپرس، صفحات، انواع پست های سفارشی و حتی در قالب های خود استفاده کنید. برای استفاده از فونت آیکون شما نیاز به ایجاد و یا ویرایش یک پست دارید ، و شما یک دکمه آیکون در کنار دکمه افزودن رسانه متوجه خواهید شد. با کلیک بر روی دکمه یک منوی کشویی از تمام آیکون های موجود در مجموعه فونت آیکون باز می شود. انتخاب آیکون از این منوی کشویی آیکون را در ویرایشگر پست قرار می دهد.

فونت آیکون می تواند برای ایجاد صفحات فرود زیبا در وردپرس بدون استفاده از تصاویر استفاده شود. آنها همچنین می توانند برای برجسته کردن بخش های مختلف مقاله استفاده شوند. این افزونه به شما 369 آیکون با Font Awesome و 62 آیکون با فونت Genericon به ارمغان می آورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن