نحوه انتقال سریع اطلاعات سرور برای کاربران سایت وردپرسی

گاهی اوقات هنگام کار با سایت وردپرس خود و یا درخواست پشتیبانی در انجمن ها، ممکن است لازم باشد اطلاعات سیستم در مورد محیط میزبانی وردپرس خود را بیابید. برای مثال، چه نسخه از پی اچ پی بر روی سرور شما نصب شده است، محدودیت های آپلود فایل شما چیست، تنظیمات permalink شما چیست، و غیره این اطلاعات می تواند به شما یا یکی دیگر از توسعه دهندگان کمک کند تا به سرعت حل برخی از خطاهای معمول وردپرس را حل کند. در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به سرعت اطلاعات سیستم خود را برای سایت وردپرس خود دریافت کنید.
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی System Snapshot Report را نصب و فعال کنید. این افزونه خودکار کار می کند و تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد. پس از فعال سازی، باید به بخش تنظیمات افزونه بروید .
 
نحوه انتقال سریع اطلاعات سرور برای کاربران سایت وردپرسی
 

شما می توانید اطلاعات سیستم را در یک فایل متنی با کلیک بر روی دکمه Save Snapshot File ذخیره کنید. شما همچنین می توانید بر روی داده های برجسته کلیک کنید . برای انتخاب همه داده ها شما می توانید هر کجا که بخواهید کپی کنید و آن را بردارید .
گرفتن کامل phpinfo () در وردپرس

این ممکن است هنگام درخواست پشتیبانی، توسعه دهندگان اطلاعات PHP بیشتر درخواست کنند. اگر شما نیاز به اطلاعات دقیق تر از PHP دارید، مانند توابع موجود در نصب PHP سرور شما، شما می توانید به راحتی آن را با نصب افزونه وردپرس phpinfo  به دست آورید.

 
نحوه انتقال سریع اطلاعات سرور برای کاربران سایت وردپرسی
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن