نحوه غیر فعال کردن نظرات در وردپرس

هنگامی که شما یک صفحه جدید در وردپرس ایجاد می کنید، به طور پیش فرض دارای نظرات است. اگر چند صفحهای ایجاد کنید، گاهی اوقات فراموش میکنید که جعبه نظرات فعال را بردارید، ممکن است کمی خسته کننده باشید. اخیرا یکی از کاربران ما از ما خواسته بود اگر یک راه آسان برای حذف نظرات از صفحات در وردپرس را معرفی کنیم . در این مقاله، ما به شما نحوه غیرفعال کردن نظرات در صفحات وردپرس را نشان خواهیم داد.

شما می توانید از وردپرس برای ایجاد وب سایت هایی استفاده کنید که به هیچ وجه مانند یک وبلاگ نیست . شما می توانید از صفحات برای ایجاد تمام مطالب خود استفاده کنید (تفاوت بین صفحات و پست ها را ببینید)، انواع پست های سفارشی ایجاد کنید و یک صفحه جداگانه برای پست های وبلاگ داشته باشید. در حال حاضر ممکن است بخواهید نظرات خود را در پستهای وبلاگ خود، اما نه در صفحات و بخشهای دیگر وب سایت خود داشته باشید.

 
برای غیرفعال کردن نظرات در صفحات، اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی  No page Comment را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، شما باید وارد تنظیمات افزونه شوید .
 
نحوه غیر فعال کردن نظرات در وردپرس
 
اگر فقط می خواهید نظرات در صفحات جدید را غیرفعال کنید، کادرهای نظرات و بازخورد را در کنار صفحات چک کنید و بر روی دکمه Update Settings کلیک کنید. اگر همچنین می خواهید نظرات را در تمام صفحات قبلی نیز خاموش کنید، روی دکمه Disable All Comments کلیک کنید و دکمه های All Trackbacks را در کنار صفحات زیر بخش Modify All Current کلیک کنید.
 
نحوه غیر فعال کردن نظرات در وردپرس
 
به یاد داشته باشید، حتی اگر نظرات شما را در همه صفحات غیرفعال کرده باشید، اگر می خواهید آنها را در یک صفحه فعال کنید. برای انجام این کار باید صفحه ای را که میخواهید نظرات را فعال کنید ویرایش کنید. در صفحه ویرایشگر پست، روی دکمه گزینه های صفحه در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. این منوی را باز می کند که در آن شما باید کادر کنار بحث را علامت بزنید.
 
نحوه غیر فعال کردن نظرات در وردپرس
 
برای غیر فعال یا فعال کردن نظرات نیز می توانید به بخش متا بروید .
 
نحوه غیر فعال کردن نظرات در وردپرس
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن