نحوه مدیریت پیشرفته صفحات وردپرس

اغلب کاربران به طور عمده از صفحات برای ساخت سایت های وردپرس خود استفاده می کنند . این به آنها اجازه می دهد که یک سایت استاتیک با یک صفحه وب اختیاری ایجاد کنند. با این وجود، مدیریت صفحات با استفاده از رابط پیش فرض در یک سایت بزرگتر سخت تر می شود. در این مقاله ما به شما نحوه مدیریت صفحات در وردپرس با استفاده از صفحه مدیریت پیشرفته را نشان خواهیم داد.

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرس Advanced Page Manager را نصب و فعال کنید. این پلاگین خودکار کار می کند و تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد. به سادگی به صفحات بروید و پلاگین را در عمل مشاهده کنید.

 
نحوه مدیریت پیشرفته صفحات وردپرس
 

مدیر صفحه پیشرفته صفحه پیش فرض را تغییر می دهد تا آن را برای سایت های با تعداد صفحات زیادی قوی تر کند. این یک UI مبتنی بر Ajax را برای انجام کارهای مدیریت صفحه بدون بارگذاری مجدد صفحه استفاده می کند.

همچنین وضعیت صفحات را به صفحات منتشر شده و منتشر نشده به صفحات آنلاین و آفلاین تغییر می دهد. با کلیک بر روی لینک انتشار در زیر یک صفحه، وضعیت آن را به صورت آنلاین تغییر خواهد داد.

نحوه مدیریت پیشرفته صفحات وردپرس

 
شما همچنین متوجه خواهید شد که به جای دکمه اضافه کردن جدید در بالای صفحه صفحات، اکنون دکمه Add New در کنار هر صفحه وجود دارد. با کلیک بر روی دکمه شما می توانید یک صفحه جدید را قبل از، بعد یا به عنوان یک زیر صفحه یک صفحه خاص اضافه کنید. شما همچنین می توانید تعداد صفحاتی را که می خواهید اضافه کنید را انتخاب کنید، که به شما اجازه می دهد چندین صفحه را در یک بار اضافه کنید.
 
نحوه مدیریت پیشرفته صفحات وردپرس
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن