نحوه ایجاد حد اکثر برچسب برای پست های وردپرسی

برچسب ها یک راه عالی برای سازماندهی محتویات خود هستند، با این حال بسیاری از مبتدیان اغلب آن را با کلمات کلیدی جستجوگرها اشتباه می کنند که می تواند به پست هایی با چندین برچسب منجر شود.  در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید حداکثر تعداد برچسب ها را برای یک پست وردپرس تنظیم کنید.

قبل از اینکه شروع کنیم، مهم است که تفاوت بین دسته ها و برچسب ها را درک کنید. این به شما کمک خواهد کرد که استفاده از برچسب ها را برای سایت خود بهتر متوجه شوید .

 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی WP Limit Tags را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، اباید وارد تنظیمات افزونه شوید .
 
نحوه ایجاد حد اکثر برچسب برای پست های وردپرسی
 
در صفحه پیکربندی، باید حداکثر تعداد برچسبهایی را که میخواهید برای هر پست بگذارید، وارد کنید. بعد از آن نوع پست را انتخاب کنید که در آن می خواهید این محدودیت را فعال کنید. پس از اتمام کار، روی دکمه Save changes کلیک کنید تا تنظیمات خود ذخیره شود.

در حال حاضر زمان ایجاد یک پست جدید یا ویرایش یک موجود، کادر تگ شما حداکثر محدودیت را نشان ی دهد .

برای مثال، اگر حد حداکثر تگ شما 3 باشد، پس از اضافه کردن تگ سوم، این افزونه دکمه اضافه را حذف می کند. این شما را از افزودن برچسب چهارم محدود می کند.

 
 
نحوه ایجاد حد اکثر برچسب برای پست های وردپرسی
 
ما امیدواریم که این مقاله به شما اجازه می دهد حداکثر تعداد تگ های مجاز برای هر پست وردپرس را تنظیم کنید. اگر می خواهید ساختار دسته و برچسب سایت خود را پاکسازی کنید، باید ابزار مدیریت Term را بررسی کنید که به شما امکان ویرایش و دسته بندی  برچسب ها را می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن