نحوه تنظیم عناصر سفارشی برای کاربران در وردپرس

آیا تا به حال می خواستید عکاسی های سفارشی برای کاربرانی که نظرات خود را بدون Gravatar می گذارید تنظیم کنید؟ یا می خواهید با خلاص شدن از شر gravatar به طور کامل سرعت زمان بارگذاری صفحه خود را افزایش دهید؟ در این مقاله، ما به شما یک جایگزین gravatar نشان خواهیم داد که اجازه می دهد تا از اولین حرف در نام کاربری به عنوان نماد خود برای نظرات وردپرس استفاده کنید.
 
نحوه تنظیم عناصر سفارشی برای کاربران در وردپرس
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی WP First Letter Avatar را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، شما باید تنظیمات WP First Letter Avatar را انجام دهید .
 
نحوه تنظیم عناصر سفارشی برای کاربران در وردپرس
 

در صفحه تنظیمات افزونه وردپرسی ، می توانید مجموعه ای از آیکون ها را انتخاب کنید. در حال حاضر، آن را تنها با یک مجموعه پیش فرض از آیکون های که در حال حاضر انتخاب شده است.

اگر می خواهید به طور کامل Gravatar را در سایت خود جایگزین کنید، پس باید علامت کادر «استفاده از Gravatar» را علامت بزنید. پس از اتمام کار، دکمه Save changes را برای ذخیره تنظیمات خود کلیک کنید.

اکنون می توانید از وب سایت خود بازدید کنید عملکرد افزونه را ببینید .

در برنامه Gmail، گوگل اولین نشان نامه نام فرستنده را نمایش می دهد، اگر مخاطب عکس نداشته باشد، بنابراین این یک شیوه بسیار دقیق برای دنبال کردن این روند است.

همه ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند آیتم های سفارشی برای کاربران در وردپرس را به عنوان جایگزین Gravatar تنظیم کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن