نحوه فعال یا غیر فعال کردن افزونه ها از نوار مدریت

گاهی اوقات هنگام کار بر روی یک سایت ، ممکن است بخواهید راه سریعتری برای فعالسازی و غیرفعال کردن پلاگینها در وردپرس داشته باشید. هر بار که شما باید افزون ای را فعال یا غیرفعال کنید، باید روی صفحه اففزونه ها بروید. در این مقاله، ما به شما نشان می دهیم که چگونه سریع افزونه های  وردپرس را از هر جایی از سایت خود با استفاده از نوار مدیریت فعال یا غیرفعال کنید.
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Plugin Toggle را نصب و فعال کنید. این افزونه خودکار کار می کند و تنظیمات شما برای پیکربندی وجود ندارد. پس از نصب افزونه یک آیتم منو جدید بنام افزونه ها در نوار مدیریت وردپرس اضافه می شود s. با قرار دادن ماوس بر روی  افزونه ها ، یک منوی کشویی نمایش داده می شود که فهرستی از تمام افزونه های نصب شده در سایت وردپرسی شما را نشان می دهد.
 
نحوه فعال یا غیر فعال کردن افزونه ها از نوار مدریت
 
همانطور که می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید، افزونه های فعال در رنگ سفید نمایش داده می شود و تمام افزونه های غیرفعال شده به رنگ خاکستری نمایش داده می شوند. برای فعال یا غیر فعال کردن یک افزونه، فقط روی نام پلاگین کلیک کنید.

هدف از نوار مدیریت وردپرس این است که به شما میانبرهای ساده برای نمایش صفحات مدیریتی بدون توجه به صفحه ای که در سایت خود مشاهده می کنید، ارائه دهید. جابجایی افزونه ها یک نمونه عالی از استفاده از نوار مدیریت است. شما می توانید میانبرهای خود را به نوار مدیریت وردپرس  اضافه کنید و حتی آن را برای همه کاربران غیر از مدیران سایت خود غیر فعال کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن