نحوه نو فالو کردن لینک ها در وردپرس

به تازگی یکی از کاربران ما به ما یک راه آسان برای اضافه کردن nofollow به لینک های خود در پست های وردپرس خواسته است. متأسفانه در حالی که وردپرس به شما اجازه می دهد که به طور پیش فرض یک لینک را در یک پنجره جدید باز کنید، به شما اجازه نمی دهد به راحتی rel = “nofollow” را اضافه کنید. تا به حال شما هر دو گزینه ای داشتید که تمام پیوندهای خارجی را به صورت خودکار یا به صورت دستی بدون هرگونه پیوند با برچسب ویرایش بدون HTML بگذارید.
 
نحوه نو فالو کردن لینک ها در وردپرس
 

چرا باید لینک های خود را نو فالو کنیم ؟

از لحاظ SEO، هر بار که به هر صفحه پیوند می دهید، چه در سایت خود یا در یک سایت خارجی،، شما در حال انتقال سایت های SEO به آن صفحه هستید. این نکات SEO اغلب به عنوان لینک شناخته می شود. به همین دلیل است که اکثر کارشناسان SEO به شما توصیه می کنند که به پست های قدیمی تر خود پیوند دهید.

در حال حاضر اگر پستی بنویسید که دارای لینک های داخلی به سایت شما و لینک های خارجی به سایت های دیگر است، احتمالا می خواهید حداکثر لینک را به پست های داخلی خود ببرید. شما می توانید این کار را با اضافه کردن صفات nofollow به لینک های خارجی خود انجام دهید. ویژگی Nofollow دستور موتورهای جستجو را برای انتقال هیچ لینک آب از سایت خود به سایت خارجی منتقل نمی کند.

 
<ahref="http://www.example.com"rel="nofollow">Example Link</a>
 
حالا اگر از ویرایشگر ویژوال استفاده می کنید و لینک های خود را با کلیک روی دکمه پیوند اضافه می کنید، لازم است به ویرایشگر متن بروید تا این ویژگی را به لینک های خارجی اضافه کنید. اگر چندین پیوند خارجی در یک پست داشته باشید، می تواند خیلی مزاحم باشد. بیایید آن را آسان کنیم.

اضافه کردن جعبه NoFollow برای قرار دادن پنجره پیوند

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Title & Nofollow For Links را نصب و فعال کنید. این کارخودکار انجام می شود و تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد.

به سادگی روی صفحه ویرایش ویرایش کلیک کنید، روی دکمه ایجاد پیوند کلیک کنید، و کادر انتخاب nofollow درست در زیر لینک باز در یک پنجره جدید یا برگه قرار می گیرد.

 
نحوه نو فالو کردن لینک ها در وردپرس
 
در حال حاضر شما می توانید rel = nofollow را برای هر پیوند در هنگام نوشتن یک پست اضافه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن