چگونه دسترسی به وبسایت وردپرس را بهبود ببخشیم

قابلیت دسترسی در طراحی وب در وردپرس چیست؟

قابلیت دسترسی یک اصطلاح است که برای توصیف تکنیک های طراحی استفاده می شود .در طراحی وب، برخی از شیوه های رایج که توسط متخصصان توصیه می شود تا وب سایت ها بیشتر قابل دسترسی باشند وجود دارد.

مشکل این است که اکثر افراد با استفاده از وردپرس در مورد طراحی وب، دسترسی و یا طراحی استانداردهای زیادی نمی دانند. اکثریت مردم فقط موضوعی را طراحی می کنند که عالی به نظر می رسد و به آنها کمک می کند تا آنچه را که می خواهند انجام دهند.

بیایید نگاهی به چگونگی دسترسی به سایت وردپرس خود بدون نوشتن کد داشته باشیم.

 

بهبود قابلیت دسترسی سایت وردپرس شما

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی WP Accessibility را نصب و فعال کنید.پس از فعال سازی، شما باید به تنظیمات افزونه بروید.

 

چگونه دسترسی به وبسایت وردپرس را بهبود ببخشیم

 

قسمت اول حذف صفت عنوان از آرشیوهای برچسب است. ویژگی عنوان به بعضی از متخصصان دسترسی بستگی دارد. اغلب خوانندگان روی صفحه معمولا ویژگی صوتی را نادیده می گیرند و به جای آن متن را می خوانند.

در بخش بعد، شما می توانید پیوند جست و جو را در وب سایت خود فعال کنید. یک پیوند جست و جوی به کاربران امکان می دهد به طور مستقیم به محتوا بروند. این یک ویژگی بسیار مفید برای افرادی است که خوانندگان مطالب زیادی دارند .

چگونه دسترسی به وبسایت وردپرس را بهبود ببخشیم

برخی از این گزینه ها به طور پیش فرض بررسی خواهند شد.

افزونه وردپرسی WP Accessibility همراه با یک نوار ابزار در دسترس است. فعال سازی آن ، یک نوار ابزار را در وب سایت خود اضافه می کند که کاربران می توانند فونت را تغییر اندازه دهند یا سایت خود را در حالت رنگ بالا مشاهده کنند.

 

چگونه دسترسی به وبسایت وردپرس را بهبود ببخشیم

 

در نهایت، ابزار بررسی کنتراست رنگ را خواهید دید. با استفاده از این ابزار می توانید نسبت کنتراست رنگ پیش زمینه و پس زمینه را تنظیم کنید.

 

چگونه دسترسی به وبسایت وردپرس را بهبود ببخشیم

 

شما می توانید رنگ های مورد استفاده خود را استفاده کنید و یا می توانید از Eye Dropper، برنامه رنگی Google Chrome استفاده کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن