نحوه ایمپورت کردن تصاویر از سایت های دیگر در وردپرس

آیا شما سایت خود را به وردپرس تغییر داده اید و متوجه شدید که تصاویر شما هنوز به منابع قدیمی لینک شده است؟ ایمپورت تصاویر خارجی می تواند سخت باشد.  در این مقاله ما به شما نحوه ایمپورت کردن تصاویر خارجی در وردپرس را با چند کلیک ساده نشان می دهیم.

اگر از یکی از ایمپورت کنندگان وردپرس استفاده می کنید، تصاویر خود را به طور پیش فرض وارد می کنید. شما می توانید ببینید که با رفتن به بخش Media در مدیر وردپرس شما وارد می شوند.

ما قصد داریم از یک افزونه وردپرسی  به نام Import External Images استفاده کنیم. این افزونه نسخه های محلی از تمام تصاویر پیوند شده در یک پست را ایجاد می کند و آنها را به عنوان پیوست های گالری برای پست خاص اضافه می کند. اولین چیزی که باید انجام دهید این است که این افزونه را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه ، به بخش رسانه بروید . همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید این است که بر روی ایمپورت کردن تصاویر کلیک کنید تا همه این تصاویر را وارد کنید.

 

نحوه ایمپورت کردن تصاویر از سایت های دیگر در وردپرس

 

ایمپورت تصاویر خارجی را بصورت 50 تصویر در یک زمان برای اجرا را انجام می دهد . با این حال اگر خطای خالی حافظه روبرو می شوید، می توانید محدودیت حافظه پی اچ پی خود را افزایش دهید. هنگامی که 50 تصویر را پردازش می کند، افزونه تصاویر باقی مانده شما را نشان می دهد، برای ادامه، بر روی تصویر وارد کردن تصاویر کلیک کنید.

در صورت تمایل به وارد کردن تصاویر به صورت انتخابی، در تصاویر ویرایشگر پست شما تصاویر مرتبط را نیز نشان می دهد که می توانید به ویسله ان انتخاب کنید .

 
نحوه ایمپورت کردن تصاویر از سایت های دیگر در وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن