نحوه غیر فعال کردن ایموجی ها در وردپرس 4.2

هفته گذشته، وردپرس 4.2 منتشر شد و با ویژگی جدید ایموجی که به شما امکان استفاده از ایموجی در وردپرس را داد، آمد. این ممکن است در برخی از ویژگی هکار امد باشد، اما بسیاری از صاحبان کسب و کار به ایموجی نیاز ندارند. به خصوص با توجه به اینکه ایموجی جاوا اسکریپت اضافی را در هر صفحه بارگذاری می کند که به نوعی سایت شما را کند می کند. به همین دلیل است که در این مقاله ما به شما نحوه غیر فعال کردن ایموجی در وردپرس 4.2 را نشان خواهیم داد.
 
نحوه غیر فعال کردن ایموجی ها در وردپرس 4.2
 

ایموجی آیکون های کوچک و یا شکلک های مورد استفاده در اینترنت هستند. ایموجی از ژاپن به سمت سیستم Unicode، iOS، Android و حتی روی رایانه های رومیزی راه باز کرد .

 نسخه 4.2، وردپرس اکنون از کاراکترهای Unicode 4 بیتی پشتیبانی می کند. دلیل اصلی این امر افزودن پشتیبانی بومی برای مجموعه کاراکترهای چینی، ژاپنی و کره ای است.

با توجه به این گفته ، گروهی از کاربران کسب و کار مانند خودمان نیز وجود دارند که نمیخواهند از ایموجی ها در وبسایت خود استفاده کنند .

بیایید نگاهی به نحوه غیر فعال کردن پشتیبانی ایموجی در وردپرس داشته باشیم.

 
نحوه غیر فعال کردن ایموجی ها در وردپرس 4.2
 

غیر فعال کردن ایموجی در وردپرس 4.2

هنگامی که ما میگویم ایموجی غیرفعال شده در وردپرس، به معنی غیرفعال کردن اسکریپت اضافی مورد استفاده وردپرس برای مدیریت Emojis است. شما هنوز هم می توانید ایموجی را در سایت خود استفاده کنید، و مرورگرها از آنها پشتیبانی می کنند و  همچنان قادر به نمایش آنها خواهند بود.

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Classic Smilies را نصب و فعال کنید. به سادگی فعال کردن این افزونه پشتیبانی از ایموجی در وردپرس 4.2 و نسخه های بعدی را غیر فعال می کند .

این کار بصورت خود کار انجام می شود و تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد

حالا اگر میخواهید پشتیبانی Emoji را کاملا غیرفعال کنید، میتوانید از این  افزونه استفاده کنید . این کار پشتیبانی از ALL Emoji را در وردپرس غیرفعال میکند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن