نحوه ایجاد اسلایدر ویدیویی در وردپرس

آیا سایت های محبوب را با استفاده از فیلم ها در نوار اسلایدر دیده اید؟ آیا می خواهید یک نوار اسلایدر ویدیو در وردپرس اضافه کنید؟ در این مقاله، ما به شما نشان می دهیم که به راحتی می توانید یک نوار اسلایدر ویدیو در وردپرس ایجاد کنید.
 

چرا از اسلایدر های ویدیویی استفاده می کنیم؟

معمولا برای این که توانیم ویدیو های خود را در جایگاه کمی از وبسایت آن هم با نهایت زیبایی نشان دهیم از اسلایدر وردپرس استفاده می کنیم . ایم کار باعث کاهش سرسرعت لود صفحه و هم راحتی کاربر می شود .
 

اضافه کردن اسلاید ویدئو به وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Soliloquy را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، باید به تنظیمات افزونه بروید .
 
نحوه ایجاد اسلایدر ویدیویی در وردپرس
 

بعد، بر روی دکمه ی “قرار دادن اسلایدها از سایر منابع” کلیک کنید.

یک پنجره بازشو ظاهر می شود که در آن شما باید بر روی تب ویدئویی ویدئو کلیک کنید و سپس بر روی دکمه “اضافه کردن اسلاید ویدئو” کلیک کنید.

 
نحوه ایجاد اسلایدر ویدیویی در وردپرس
 
 

از شما خواسته می شود که عنوان خود را برای ویدیوی خود تهیه کنید و URL ویدیو را وارد کنید. Soliloquy از YouTube، Vimeo و Wistia پشتیبانی می کند.

شما همچنین باید یک تصویر شاخص برای ویدیو ایجاد کنید. این تصویر زمانی استفاده می شود که ویدیو پخش نمی شود. این به سایت شما سرعت می بخشد، زیرا ویدیو فقط هنگامی که کاربر روی آن کلیک می کند، بارگیری می کند.

اگر می خواهید یک اسلاید ویدیویی دیگر اضافه کنید، روی دکمه افزودن ویدیو کلیک کنید. پس از اتمام افزودن اسلایدهای ویدئویی، روی دکمه افزودن اسلایدها کلیک کنید.

اسلاید های ویدئویی شما بر روی صفحه نمایش اسلاید جدید مانند این نمایش داده می شود:

 
نحوه ایجاد اسلایدر ویدیویی در وردپرس
 

شما می توانید بر روی آیکون اطلاعات در هر اسلاید کلیک کنید تا هر یک از تنظیمات اسلاید مانند تصویر شاخص ، عنوان، توضیحات و غیره را تغییر دهید.

هنگامی که آماده هستید، بر روی دکمه Publish کلیک کنید، حالامیتوانید آن را در سایت خود استفاده کنید.

برای استفاده ، به راحتی یک پست یا صفحه ایجاد کنید یا ویرایش کنید که در آن شما می خواهید نوار اسلایدر را نمایش دهید. یک دکمه اضافه کردن اسلایدر در بالای ویرایشگر پست مشاهده خواهید کرد.

 
نحوه ایجاد اسلایدر ویدیویی در وردپرس
 

با کلیک بر روی این دکمه یک پنجره باز می شود که در آن شما می توانید اسلایدر خود را انتخاب کنید و آن را در پست خود قرار دهید.

 اکنون می توانید پست خود را پیش نمایش دهید تا اسلایدهای ویدیویی خود را در عمل ببینید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن