نحوه به اشتراک گزاری خودکار پست های قدیمی وردپرس

شبکه های اجتماعی یک منبع مهم ترافیک برای بسیاری از وب سایت ها هستند. شما می توانید از شبکه های اجتماعی مانند توییتر، فیس بوک برای معرفی طرفداران جدید خود به محتوای قدیمی خود استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا کاربران آن ها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید . در این مقاله ما به شما نحوه به اشتراک گذاشتن پست های قدیمی وردپرس به طور خودکار را نشان می دهیم.

 

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی  Revive Old Posts  را نصب و فعال کنید. پس از فعال شدن، افزونه یک آیتم منو جدید ‘Revive Old Post’ را در نوار مدیریت وردپرس اضافه خواهد کرد. با کلیک بر روی آن، شما را به صفحه تنظیمات افزونه هدایت می کند.

 

نحوه به اشتراک گزاری خودکار پست های قدیمی وردپرس


به طور پیش فرض این افزونه به شما امکان اتصال به توییتر و فیس بوک را میدهد. برای اتصال یک شبکه سوم، شما نیاز به یک حساب کاربری حرفه ای خواهید داشت.

پس از اتصال حساب های رسانه های اجتماعی، می توانید سایر تنظیمات اختیاری را پیکربندی کنید. پست های قدیمی احیا شده به شما این امکان را می دهد که چند پست مورد نظر برای اشتراک گذاری و فاصله زمانی بین هر پست را انتخاب کنید.

نحوه به اشتراک گزاری خودکار پست های قدیمی وردپرس

همچنین می توانید چندین پست را برای اشتراک گذاری انتخاب کنید. احیای پست های قدیمی نیز از انواع پست های سفارشی پشتیبانی می کند، بنابراین شما می توانید انواع پست ها را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

هنگامی که از تنظیمات راضی هستید، می توانید روی دکمه مشاهده پیام نمونه در پایین کلیک کنید. این پنجره کارش این است که نشان می دهد چگونه پست شما در شبکه های اجتماعی شما ظاهر می شود. اگر همه چیز به نظر می رسد درست است، پس شما باید بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تنظیمات خود را ذخیره کنید.
 
نحوه به اشتراک گزاری خودکار پست های قدیمی وردپرس
 
برای شروع به اشتراک گذاری، باید روی دکمه شروع به اشتراک گذاری در پایین کلیک کنید. وب سایت شما اکنون آماده اشتراک گذاری پستهای قدیمی در وردپرس است. این افزونه به طور خودکار به اشتراک گذاری و اشتراک پست های قدیمی به حساب های رسانه های اجتماعی شما با فاصله زمانی منظم انجام می دهد .
 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن