نحوه افزودن تاریخ انقضا برای ابزارک های وردپرس

ابزارک ساده ترین راه برای اضافه کردن موارد سفارشی به ستون های فرعی وردپرس و مناطق ویجت آماده است. شما می توانید صفحه نمایش ویجت را با Widget Logic سفارشی کنید، عناصر ویجت را مخفی کنید و حتی می توانید ویدجت ها را در پست یا محتوای صفحه نمایش دهید. ابزارک وردپرس همانند وردپرس به همان اندازه قابل تنظیم است. در این مقاله ما به شما نحوه تنظیم تاریخ انقضا برای ویدجت ها در وردپرس را نشان خواهیم داد.

گاهی ممکن است بخواهید یک کمپین تبلیغاتی را در وبسایت خود، یک کمپین که در یک زمان معین منقضی شود، اجرا کنید .

 
برای تنظیم تاریخ انقضا برای ویدجتها در وردپرس، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Dynamic Widgets را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، باید به تنظیمات افزونه بروید . در آنجا شما تمام ویدجت های نمایش داده شده خود را در ستون های فرعی خود می ببینید.
 

نحوه افزودن تاریخ انقضا برای ابزارک های وردپرس


برای تنظیم تاریخ انقضا برای یک ویجت، به سادگی بر روی لینک ویرایش زیر قسمت ویجت کلیک کنید. این ویجت را در ویرایشگر ویجت مشاهده خواهید کرد . در حال حاضر شما باید بر روی گزینه تاریخ کلیک کنید و گزینه زیر گزینه «Show widget always» را انتخاب کنید. در زیر آن شما می توانید مدت زمان نمایش برای ویجت را تنظیم کنید.

ویجت هنگامی که به تاریخ پایان می رسد، منقضی می شود. بعد از انقضای، ویجت شما همچنان تحت بخش مدیریت در دسترس خواهد بود، اما در سایت شما نمایش داده نمی شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن