آیا می توان با ووکامرس سایت فروش خدمات طراحی کرد؟

شما به وضوح می توانید انواع محصولات و خدمات را با ووکامرس به فروش برسانید. بر خلاف ارابه ها و چرخ دستی های سنتی، ووکامرس می تواند خیلی بیشتر محصولات را به فروش برساند. شما می توانید از ووکامرس برای فروش هر چیزی از وبسایتتان استفاده کنید.
حرفه ای ها می توانند از آن برای فروش خدمات انلاین خود استفاده کنند. شما حتی به توسعه و گسترش خاصی برای فروش خدمات خود با ووکامرس احتیاج ندارید. زمانی که شما یک محصول یا خدماتی را ایجاد کنید، خواهید دید که صفحه بسیار شبیه به ایجاد یک پست در وردپرس می باشد. اما این یک نوع پست سفارشی نامیده می شود، به همین دلیل آن گزینه های اضافی دیگری نیز دارد.

آیا واقعا می توانیم با ووکامرس خدمات فروش داشته باشیم؟

Simple Product: این یک محصول فیزیکی تنها است که هیچ تغییراتی ندارد.
Simple Product Virtual: یک مثال از این سرویسی خواهد بود مثل مشاوره ساعتی.

بدیهی است، اگر شما برای Simple Product خود virtual (مجازی) را انتخاب کنید، دیگر گزینه ای برای حمل و نقل نخواهید داشت.

آیا واقعا می توانیم با ووکامرس خدمات فروش داشته باشیم؟

شما می توانید نام محصول، توضیحات کوتاه محصول و تنظیمات دیگر را اضافه کنید و همچنین موجودی و مدیریت انبار برای محصولات را غیر فعال نمایید.

آیا واقعا می توانیم با ووکامرس خدمات فروش داشته باشیم؟

با WooCommerce Bookings extension می توانید این چیز ها را در سطح بعدی قرار دهید و به مشتریان خود اجازه دهید تا زمان خاصی را برای این کارها رزرو کنند.
همچنین نیز می تواند برای رزرو و شارژ برای منابع مبتنی بر زمان مورد استفاده قرار گیرد. برای مثال: زمان استودیو، مربیان شخصی، درس یوگا، و یا هر منبع که نیاز به رزرو دارد.
این می تواند برای کسب و کار خدماتی که ارائه می دهید عالی باشد مانند نصب و راه اندازی، انتصاب و دیگر محصولات که نیاز به تنظیم تعهدات دارد.
اگر شما محصولات مبتنی بر اشتراک ارائه می دهید می توانید محصولات را با پرداخت های تکرار (recurring payments) ایجاد و مدیریت کنید.

افزونه WooCommerce Subscriptions برنامه صدور صورت حساب های متعدد را با توجه به نیازهای سایت شما ارائه می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن