5 افزونه کاربردی برای تغییر فونت در وردپرس

کاربران وردپرس اغلب می خواهند وب سایت های خود را بر اساس نیازهای خود سفارشی کنند. تغییر فونت یکی از زیبایی های وردپرس است که شما می توانید تقریبا هر جنبه ای از وب سایت خود را تنظیم کنید. با این حال، از آنجا که وردپرس طراحی شده است به سبک نازک و سبک از نظر کد، برخی از تغییرات وجود دارد که می تواند با استفاده از پلاگین های خارجی انجام می شود. چنین پلاگین های وردپرس به گسترش و افزایش کارایی وردپرس کمک می کند و کاربران خود را به ویژگی های سفارشی ارائه می دهد تا بتوانند سایت را به نیازهای خود تقسیم کنند.

از لحاظ تایپوگرافی، کاربران مانند داشتن فونت های مختلف در نوک انگشتان خود هستند. بنابراین امروز در این پست، ما 5 پلاگین رایگان تایپوگرافی وردپرس را بررسی خواهیم کرد که خوانایی سایت شما را بهبود می بخشد و آن را به نظر می رسد و احساس خوبی می کند.

 
1-افزونه Google Typography
 
5 افزونه کاربردی برای تغییر فونت در وردپرس
 
تایپوگرافی Google به کاربران امکان دسترسی به هر یک از 600 فونت موجود در فونت های Google را بدون نیاز به تغییر هر کد یا فایل های تم می دهد. تنها روند درگیر در این است که اضافه و سفارشی کردن فونت های انتخاب شده در پنل مدیریت وردپرس و اختصاص آنها به selectors CSS خاص در سایت کاربر.
علاوه بر این، انتخاب تغییر فونت فونت های گوگل در دسترس با افزونه در زمان واقعی به روز می شود، بنابراین کاربران می توانند از آخرین مواردی که فونت های گوگل ارائه می دهند را انتخاب کنند.
 
2 – افزونه  Easy Google Fonts
5 افزونه کاربردی برای تغییر فونت در وردپرس
 
فونت گوگل آسان برای همه کاربران که می خواهند فونت ها را در سایت هایشان بدون تغییر تم تغییر دهند، ایده آل است. با ادغام یکپارچه با WordPress Customizer، فونت های آسان گوگل به کاربران یک راه ساده برای تغییر تایپوگرافی تم خود است.
نه تنها این افزونه به کاربران امکان دسترسی به بیش از 600 فونت گوگل را می دهد، بلکه اجازه می دهد تا فونت ها را در زمان واقعی خود در سایت های خود پیش نمایش دهند. علاوه بر این، به کاربران اجازه می دهد تا کنترل های فونت سفارشی نامحدود ایجاد کنند که همیشه در Preview Customizer در دسترس می باشند و به عنوان پیش تنظیم ها ذخیره می شوند.
علاوه بر این، انتخاب فونت های گوگل در دسترس با افزونه در زمان واقعی به روز می شود، بنابراین کاربران می توانند از آخرین مواردی که فونت های گوگل ارائه می دهند را انتخاب کنند.
 
3 – افزونه Google Fonts For Woo Framework
5 افزونه کاربردی برای تغییر فونت در وردپرس
 
این افزونه نه تنها این امکان را برای کاربران فراهم می کند که دسترسی به تمامی فونت های گوگل را داشته باشد، بلکه همچنین به آنها اجازه می دهد که زیر مجموعه های انتخابی بین المللی مانند یونانی، سیریلی، ویتنامی و غیره که به طور کامل توسط چارچوب WooThemes پشتیبانی نمی شوند.
این افزونه کاربران را قادر می سازد تمام فونت های وب گوگل موجود در صفحات مدیریت WooThemes را انتخاب کند. هنگامی که انتخاب می شود، فونت انتخاب شده در Customizer ظاهر سایت نمایش داده می شود. افزون بر این، این پلاگین به پهنای باند کمتری کمک می کند، به شما این امکان را می دهد تا کاربران فقط وزن های فونت مورد نیاز خود را انتخاب کنند.
 
4 – افزونه wp-Typography
5 افزونه کاربردی برای تغییر فونت در وردپرس
 
WP-Typography برای بهبود قابلیت خواندن و زیبایی شناسی سایت ها با ارائه طیف وسیعی از ویژگی های مختلف مربوط به مدیریت فونت طراحی شده است. این مراقبت از جزئیات کوچک است که اغلب نادیده گرفته شده و در نتیجه یک اثر بصری خشنود را فراهم می کند.
این پلاگین رایگان WP با زبان های مختلف کار می کند و تغییر فونت حتی با پیشرفته زمینه های سفارشی ادغام می شود! برخی از ویژگی های ارائه شده توسط پلاگین wp-typography عبارتند از hyphenation (پشتیبانی بیش از 50 زبان)، کنترل فضا و جایگزینی شخصیت هوشمند.
 
5 – افزونه Use Any Font
5 افزونه کاربردی برای تغییر فونت در وردپرس
 
استفاده از هر پلاگین فونت برای کاربران که مایل به استفاده از فونت های گمرکی است که ممکن است با خدمات آنلاین در دسترس نباشد. بر خلاف بسیاری از پلاگین های تایپوگرافی دیگر، استفاده از هر فونت خدمات فونت آپلود را فراهم می کند و در نتیجه کاربران به هیچ سرور دیگری مانند Typekit یا فونت گوگل وابسته نیستند.
این سریع برای راه اندازی و آسان برای استفاده و پشتیبانی از تمام مرورگرهای بزرگ است. علاوه بر این،برای تغییر فونت فونت ها را می توان به طور مستقیم از ویرایشگر وردپرس آپلود کرد.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن