چگونه وردپرس می تواند شما را یک نویسنده بهتری کند؟

امورره نویسندگی یکی از کار های لذت بخشی است که اکثر افراد دوست دارند آن را انجام دهند و توانایی و مهارت یک نویسنده خوب باعث افزایش چند برابری کیفیت و اعتبار او می شود.

بیش از یک چهارم از وب سایت های فعال در اینترنت امروز از وردپرس استفاده می کنند. این یک ابزار عالی برای انتقال پیغام شما برای مخاطبان شما است.
آنچه شما ممکن است متوجه شوید این است که فراتر از یک وبلاگ نویسی بزرگ و پلت فرم وب سایت، وردپرس همچنین می تواند شما را به یک نویسنده بهتر تبدیل کند. درسته! با استفاده هوشمندانه از ابزارها و افزونه های وردپرس ، می توانید یک خالق محتوا بهتر شوید.

ابزار نوشتن راهنما در صفحه ویرایشگر پست یافت می شود و ایده آل برای کمک به شما برای ایجاد بهترین پست ممکن است. اگر شما تا به حال یک پست ارسال کرده اید، متوجه شده اید که این فقط به نفع شما نیست، شما می دانید که چقدر ارزش دارد.

نوشتن مطلب همچنین یک ویژگی دارد که به شما اجازه می دهد یک پست از جمله برچسب ها و دسته ها را به یک پست دیگری کپی کنید. این می تواند به شما برای جلوگیری از تکرار تلاش های شما کمک کند.

با وردپرس، شما توانایی ایجاد یک وبلاگ خصوصی دارید. اگر میخواهید چیزی را به ده ها یا حتی میلیون ها افراد ارسال کنید وردپرس بهترین گزینه است.

چگونه وردپرس می تواند شما را یک نویسنده بهتری کند؟چگونه وردپرس می تواند شما را یک نویسنده بهتری کند؟

اگر از ویرایشگر دیداری پیشفرض وردپرس استفاده می کنید، می توانید بر روی زبانه اصلاحیه (دکمه ای که روی اون abc نوشته و پایینش یه تیک داره) کلیک کنید تا کیفیت نوشتن شما را بررسی کنید. اشتباهات رنگی اجازه می دهد تا دقیقا بدانید چه متن چه ایراداتی دارد(البته این مورد تو زبان انگلیسی کاربرد بهتری دارد). پیشنهادات سبک در آبی هستند، اشتباهات دستوری در سبز هستند، و خطاهای املا در استاندارد قرمز هستند.

بهینه سازی موتور جستجو تضمین می کند که محتوای وبلاگ یا وب سایت شما بهترین شانس را در نتایج موتور جستجو مربوطه پیدا کند. در بخش فنی، چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید. شما می توانید از یک افزونه مانند Yoast استفاده کنید که تقریبا همه کارهای SEO شما را خارج از نوشتن انجام می دهد.

در حال حاضر، اجازه دهید تمرکز کنیم که چگونه چند تکنیک پیاده سازی می تواند نوشتن و جستجوگر شما را بهبود بخشد. اول، نوشتن خود را به پاراگراف های کوتاه تقسیم کنید. سپس از یک تحلیلگر سرفصل استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که عنوان شما مردم را جذب می کنید. در نهایت، افزونه Yoast که قبلا ذکر شد، دارای یک ابزار است که می توانید از آن برای اطمینان از استفاده از کلمات کلیدی در راه های مناسب و در مکان های مناسب استفاده کنید.
نتیجه
چگونه می توان یک نویسنده بهتر شد؟ شما با تمرین زیاد شروع می کنید. یاد می گیرید چگونه یک داستان خوب بنویسید. مهارت های املا و دستور زبان خود را کامل کنید. دانش لازم برای بهینه سازی پست های خود را توسعه می دهید. ابزار و راهنمایی که در بالا ذکر شد نمونه هایی از روش هایی است که وردپرس می تواند شما را نویسنده بهتری کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن