5 ابزار حرفه ای برای ایجاد لوگو وبسایت وردپرسی شما

بیشتر تم های وردپرس لوگو های سفارشی پشتیبانی می کنند. لوگو  های سفارشی کمک می کند هویت نام تجاری خود را ایجاد و وب سایت خود را بیشتر حرفه ای تر کنید. اگر شما نیز مانند سایر افراد می خواهید هزینه ای برای طراحی لوگو نکنین و یا تخصص کافی در زمینه طراحی لوگو را ندارید پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را تا آخر بخوانید. در این مقاله 5 ابزار عالی برای ساخت لوگوی سفارشی برای وب سایت وردپرسی خود بدون هیچ هزینه یا تخصص را معرفی می کنیم.
 

1 –  وبسایت  DesignEvo (www.designevo.com)

DesignEvo یک وبسایت ساخت لوگو آنلاین است که به شما اجازه می دهد تا بدون نیاز به ایجاد به دانش خاصی بهترین لوگو هارا برای وبسایت خود طراحی کنید. این وبسایت دارای میلیون ها آیکون، 100+ فونت و ویرایشگر قدرتمند WYSIWYG دارد. در عرض چند دقیقه، یک لوگو که به بهترین وجه با موضوع وب سایت شما مطابقت دارد را می تواند تحویل شما دهد.
 
5 ابزار حرفه ای برای ایجاد لوگو وبسایت وردپرسی شما
 
شما می توانید به صورت آزادانه آیکون، فونت متن، رنگ، اندازه، تراز، فاصله و غیره را با سبک های خود سفارشی کنید. هنگامی که طراحی لوگو خود را به پایان رسانید، آن را در فایلهای PNG و JPG با کیفیت بالا دانلود کنید که می تواند به صورت رایگان به عنوان آرم وب سایت، آیکون یا فاویکون شما استفاده شود.
 

2 – وبسایت Canva(www.canva.com/create/logos)

وبسایت Canva یک ابزار همه کاره برای ساخت گرافیک رسانه های اجتماعی است. در این وبسایت شما می توانید براحتی انواع لوگو های تجاری و حرفه ای را برای وبسایت خود طراحی کنید.
 
5 ابزار حرفه ای برای ایجاد لوگو وبسایت وردپرسی شما
 
با بیش از صد قالب برای ویرایش و سفارشی کردن با چند کلیک، شما یک لوگوی حرفه ای خواهید داشت. سپس آن را به عنوان یک فایل PNG با رزولوشن بالا یا یک PDF آماده چاپ آماده کنید.
 

3 – وبسایت Logojoy (www.logojoy.com/generate)

Logojoy یک ابزار قدرتمند برای طراحانی می باشد که می خواهند لوگو وبسایت های وردپرسی خود را به صورت حرفه ای طراحی کنند. این به شما اجازه می دهد رنگ ها، تصاویر و متون خود را برای طراحی لوگو وب سایت خود انتخاب کنید. شما می توانید لوگو های حرفه ای را با حداقل هزینه تولید کنید.
 
5 ابزار حرفه ای برای ایجاد لوگو وبسایت وردپرسی شما
 
طرح های قیمت گذاری آنها از 20 دلار برای یک لوگو با رزولوشن پایین شروع می شود. برای دریافت فایل های با رزولوشن بالا، پشتیبانی از تلفن، پالت رنگی، دستورالعمل های نام تجاری و موارد دیگر، شما نیاز به یک طرح قیمت بالاتر دارید.
 

4 – وبسایت Designhill (www.designhill.com/tools/logo-maker)

وبسایت Designhill دارای کلیه امکاناتی است که شما نیاز دارید تا ظرف 2 دقیقه طراح لوگو شگفت انگیزی باشید. شما لازم نیست که یک تجربه طراحی گرافیک داشته باشید بلکه با چند کلیک ساده حرفه ای ترین لوگو هارا طراحی می کنید.
 
5 ابزار حرفه ای برای ایجاد لوگو وبسایت وردپرسی شما
 
با استفاده از بسیاری از فونت ها، آیکون ها و فریم ها شما قادر به طراحی یک لوگو برای وبسایت خود خواهید بود که نهایت کیفیت و زیبایی را دارا است.
 

5 – وبسایت  Online Logo Make (www.onlinelogomaker.com/logomaker)

Logo Online یک وبسایت حرفه ای برای طراحی لوگو های زیبا برای وبسایت است .پس از پایان لوگوی خود، باید ثبت نام کنید تا آن را دانلود کنید.
 
5 ابزار حرفه ای برای ایجاد لوگو وبسایت وردپرسی شما
 
 
 
برای بسته رایگان، شما می توانید لوگو را در 300px / 75 DPI دانلود کنید، در حالی که برای تصویر با وضوح بالا آنها مقدار باید 29 دلار پرداخت کنید.
 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن