4 افزونه رایگان تعمیر و نگهداری و “به زودی” برای وردپرس

هنگامی که شما یک وب سایت را اجرا می کنید،  بعضی وقت ها ناگزیر حالت نگهداری و خرابی اتفاق خواهد افتاد. ممکن است مسائل مربوط به سرور و یا کار در سایت باشد مانند تغییر یک پوسته یا آزمایش افزونه های جدید.
برخی از توسعه دهندگان برای آزمایش از سند باکس استفاده می کنند، اما هنگامی خوب است که سایت را برای لحظه ای کوتاه بردارید. این کار نیز در مورد دامنه های جدیدی است که سایت هنوز برای راه اندازی آماده نیست اما شما می خواهید چیزی برای نشان دادن بازدیدکنندگان داشته باشید.
بهترین راه حل یک افزونه خوب است و خوشبختانه وردپرس دارای تعداد زیادی از آنهاست. در این مقاله 4 تا از بهترین افزونه های تعمیر و نگهداری را معرفی خواهیم کرد.

Maintenance Mode

افزونه تعمیر وردپرس

من بارها از افزونه Maintenance Mode استفاده کردم و عالی عمل کرده است. احتمالا قدیمی ترین افزونه با ویژگی نگهداری است، تعداد زیادی از دیدگاه خوب داشته و توابع مفید زیادی را داراست.
کل صفحه نگهداری را می توان از طریق یک ویرایشگر WYSIWYG ویرایش کرد، اما همچنین از کد خام مانند ویرایشگر وردپرس پشتیبانی می کند. این افزونه کاملا ریسپانسیو می باشد و در همه دستگاه ها کار می کند.
اما از همه مهمتر این افزونه کاملا رایگان است.

WP Maintenance

افزونه تعمیر وردپرس

یکی دیگر از گزینه ها WP Maintenance است که توسط Florent Maillefaud طراحی شده است. این یکی با مقدار زیادی از ویژگی های اضافی مانند آپلود سفارشی لوگو، زبان های اضافی، تایمر شمارش معکوس یا فرم تماس با ما همراه است.
هنگامی که سایت خود را تعطیل می کنید، ممکن است این کار فقط چند ساعت طول بکشد. اما ممکن است سایت شما آنلاین نباشد و می خواهید فقط یک پیام ” به زودی “ ایجاد کنید.
با WP Maintenance شما می توانید تمام این شرایط را با یک افزونه ساده اداره کنید.
طرح پیش فرض صفحه بسیار ساده است اما شما با HTML / CSS می توانید به هر چیزی که دوست دارید ویرایش کنید. اگر نمی دانید که چگونه کد را بسازید، ویرایش های بزرگ سخت خواهد بود، اما اگر شما یک صفحه پیش فرض ساده دارید، این افزونه همه چیز شما است.

Coming Soon Page

افزونه تعمیر وردپرس

برای تمرکز بیشتر، افزونه Coming Soon Page ایجاد شده توسط SeedProd را بررسی کنید. دمو را بررسی کنید.
شما یک پیام “به زودی” با استاندارد کامل و یک زمینه optin برای جمع آوری آدرس ایمیل خواهید دید. صفحه به طور کامل ریسپانسیو است.

باز هم می توانید کد را به صورت دستی ویرایش کنید، اما شما باید HTML/CSS بلد باشید. همه چیز آسان است و با چند کلیک تنظیم شود.

IgniteUp

افزونه تعمیر وردپرس

IgniteUp یک افزونه به زودی با ویژگی های بسته بندی شده است که از بسیاری از سبک های صفحات پشتیبانی می کند. شما می توانید صفحه “برای نگهداری” و یا تایمر با تاریخ راه اندازی استفاده کنید، هر دو قالب جداگانه به طور مستقیم از داشبورد افزونه مدیریت می شود.
این افزونه پولی هست اما دارای چهار قالب رایگان است که برای پروژه های کوچک بیش از اندازه کافی می باشد.

دموی 1، دموی 2، دموی 3، دموی 4
هر قالب به طور کامل ریسپانسیو و با HTML / CSS به آسانی سفارشی می شود. و اگر شما می خواهید قبل از راه اندازی سایت خود، شروع به ساختن لیست ایمیل کنید، از فرم های ثبت نام ایمیل پشتیبانی می کند.
با استفاده از این افزونه می توانید برخی از نقش های کاربری سفید را نیز انتخاب کنید، لیست IP های سفید، پیام 503 HTTP و… . کمی پیچیده تر از بقیه است، اما این افزونه چند منظوره می باشد که می تواند برای هر دامنه کار کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن