نحوه غیر فعال کردن ورود با شناسه ایمیل در وردپرس

به تازگی یکی از کاربران ما از ما خواسته است که چگونه میتوانند با استفاده از ایمیل در WordPress 4.5 وارد شوید. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا با نام کاربری یا آدرس ایمیل در فرم ورود به سیستم وارد شوید. در این مقاله ما به شما نحوه غیر فعال کردن ورود به سیستم با آدرس ایمیل در وردپرس را نشان خواهیم داد.
 

بعضی از کاربران معتقدند که آدرسهای ایمیل رایجتر از نام کاربری هستند اما اگر کسی بخواهد به سایت وردپرسیتان برسد ، دانستن یک آدرس ایمیل می تواند به راحتی با حدس زدن گذرواژه یا هک کردن حساب ایمیل شما باعث هک شدن سایتتان شود.

ما اعتقاد نداریم که با استفاده از آدرس ایمیل برای ورود یک سایت وردپرس امنیت وبسایت را کمتر می کند. شما همیشه می توانید لایه های امنیتی بیشتری مانند گذرواژه محافظت از پوشه مدیریت وردپرس و اضافه کردن تأیید دو مرحله ای اضافه کنید.

 

غیرفعال کردن ورود با ایمیل در وردپرس با استفاده از یک افزونه وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی No Login را نصب و فعال کنید.

این افزونه به صورت خودکار کار می کند و تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد. اکنون از صفحه ورود سایت وردپرس خود بازدید کنید و با آدرس ایمیل وارد شوید.

یک خطای نامعتبر نام کاربری دریافت خواهید کرد. افزونه همچنین نام کاربری یا آدرس ایمیل را برای نام کاربری ساده تغییر خواهد داد.

 
نحوه غیر فعال کردن ورود با شناسه ایمیل در وردپرس
 

به صورت دستی ورود با ایمیل را در وردپرس غیرفعال کنید

این روش ساده و کاربردی است . به سادگی این کد را به فایل functions.php سایت اضافه کنید.
 
1
remove_filter( 'authenticate', 'wp_authenticate_email_password', 20 );
 
این چیزی را در صفحه ورود تغییر نخواهد داد و کاربران هنوز هم می بینند که می توانند با استفاده از نام کاربری یا آدرس ایمیل وارد سیستم شوند. اما اگر آنها  وارد آدرس ایمیل برای ورود به سیستم شوند، به آنها یک خطای نامعتبر کاربر را می دهد.
 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن