معرفی دو پلاگین وردپرس اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی

پلاگین وردپرس اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی Sassy Social Share

معرفی دو پلاگین وردپرس اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی

پلاگین وردپرس Sassy Social Share یک افزونه عالی است که بیش از 100 آیکون اشتراک گذاری اجتماعی را داراست که همه ساده هستند و هنوز هم به دنبال دکمه های اشتراک گذاری بهینه شده می باشد.  

پلاگین وردپرس Sassy Social Share سرویس های نشانه گذاری و چندین طرح وکتور ارائه می دهد. این پلاگین برای دانلود رایگان است و شما در نصب آن به هیچ وجه دچار مشکل نخواهید شد زیرا طراح تصاویر واسکرین شات مراحل نصب را ثبت کرده است. این پلاگین وردپرس ریسپانسیو و مقیاس پذیر است به این معنی که شما می توانید آن را در هر دستگاه با هر اندازه ای کامل ببینید. کد بسیار سبک وزن از این افزونه تضمین می کند که سرعت لود آن بسیار بالاست.

Social Media Sites : 100+
Shortcode : Yes, [Sassy_Social_Share]
Widget: Yes, Floating and Standard.
Floating Bar: Yes
Advanced Control: Yes

 

دانلود پلاگین

پلاگین وردپرس اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی Ultimate Social Media

معرفی دو پلاگین وردپرس اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی

داشتن آیکون های اشتراک گذاری از سایت های اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرام، فیس بوک و رسانه های اجتماعی دیگر علاوه بر این آیکن های اشتراک گذاری دارای طرح هایی بیش از 200 وب سایت های رسانه های اجتماعی می باشند. شما می توانید انتخاب خود را از این طیف گسترده ای از آیکون های زیبا که در 16 طرح مختلف آمده است گزینش کنید.

استفاده از یک دکمه برای بسیاری از توابع مانند لینک به پروفایل های اجتماعی خودتان و همچنین گزینه ای برای لایک پیج. این آیکن ها همراه با بسیاری از انیمیشن ها هستند. انیمیشن ها شانش شما را در این که کاربران شما را دنبال کنند یا کارتان را به اشتراک بگذارند، افزایش می دهند.

Social Media Sites : 9 Popular
Shortcode : Yes, [DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Widget: Yes, Subscribe & Social Share
Advanced Control: Yes
Counter : Yes

 

دانلود پلاگین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن