معرفی سه افزونه ووکامرس رایگان و ویژگی های آن ها

پس از طراحی کاربر پسند وب سایت، افزونه ها می توانند ویژگی های ظاهری زیبا و امکانات خارق العاده ای را به سایت اضافه کنند، کاربران قبل از خواندن محتوای وب سایت شما، تحت تاثیر ظاهر آن قرار می گیرند. رنگ های استفاده شده در قالب، طرز چینش عناصر سایت و … جز اولین بخش هایی است که بازدید کننده با آن ها روبه رو می شود. نصب افزونه ها کمک زیادی به ارتقای ویژگی های ظاهری یک وب سایت می کند. امیدوارم ازافزونه های زیر استفاده کنید، تا فروشگاه  WooCommerce خود را قوی تر کنید، ما در اینجا بهترین پلاگین های رایگان ووکامرس را به شما معرفی می کنیم.

افزونه ووکامرس

افزونه ووکامرس WooCommerce Product Slider

این پلاگین یک راه آسان برای افزودن responsive WooCommerce product slider and carousel به وب سایت شما است. نگران نباشید، این افزونه ووکامرس را به راحتی نصب و از کد کوتاه گنجانده شده در آن استفاده کنید، همچنین می توانید از ابزارک ها برای اضافه کردن slider ویترین محصولات و carousel برای هر پست، صفحه و…  استفاده کنید.

برای دانلود افزونه کلیک کنید:

دانلود فایل

افزونه ووکامرس

YIKES Custom Product Tabs for افزونه WooCommerce

YIKES Custom Product Tabs for WooCommerce یک ابزار عالی برای گسترش افزونه ووکامرس و اضافه کردن زبانه سفارشی برای صفحات محصول است. از بخش ویرایش کالا مدیران می توانند تب ها را ( بر اساس هر محصول) اضافه ،مرتب و حذف کنند. اگر شما می خواهید یک تب سفارشی با نقشه گوگل اضافه کنید، یا یک جدول از اطلاعات مربوط به محصولات اضافی، و یا حتی یک تب جهت دار در مورد استفاده از محصول این افزونه را نصب کنید.

برای دانلود افزونه کلیک کنید:

دانلود فایل

افزونه ووکامرس

افزونه WooCommerce All-In-One-SEO Pack Integration

افزونه WooCommerce All-In-One-SEO Pack Integration یک راه ساده برای اضافه کردن گزینه های SEO به فروشگاه ووکامرس شما است، این افزونه ووکامرس جزئیات متا را به عنوان صفحات محصول می افزاید،همچنین دارای توضیحات، کلمات کلیدی، عنوان منو، صفات عنوان و گزینه ای برای غیر فعال کردن محصول می باشد.

برای دانلود افزونه کلیک کنید:

دانلود فایل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن