قالب وردپرس رایگان Stacker و Gridster

در این مطلب به معرفی ویژگی های دو قالب وردپرس رایگان Stacker  و Gridster  می پردازیم. برای آشنایی با این دو قالب تا پایان با ما باشید.

قالب وردپرس رایگان Stacker

قالب وردپرس رایگان Stacker و Gridster

قالب وردپرس رایگان Stacker  به شما اجازه می دهد تا کار خود را با قالب نمونه کارها بر اساس ستون بندی به تماشا بگذارید. قالب Stacker برای عکاسان، هنرمندان، طراحان و هر کسی که بخواهد برای ایجاد یک گالری زیبا از تصاویر استفاده کند، به کار می رود. شما می توانید انتخای کنید که چه تعداد ستون هایی از عکس ها روی صفحه اصلی، نمایش داده شوند. این قالب کاملا ریسپانسیو عمل خواهد کرد و در هر اندازه ای از صفحه نمایش به صورت عالی نشان داده خواهد شد. صفحه اصلی با استفاده از یک طرح سبک بنایی است که به شما اجازه می دهد تصاویر با هر اندازه ای اضافه کنید. آنها تغییر خواهند کرد و طرح شان بر این اساس مناسب خواهد شد.
شما می توانید از سفارشی سازی برای ویرایش رنگ قالب خود، انتخاب تعداد ستون های صفحه اصلی، آپلود تصاویر پس زمینه و … استفاده نمایید.  

دانلود قالب و جزئیات

قالب وردپرس رایگان Gridster

قالب وردپرس رایگان Stacker و Gridster

Gridster قالب نمونه کارها براساس شبکه بندی می باشد و بسیار تمیز و مرتب برای عکاسان، هنرمندان و طراحان برای نشان دادن کارشان، طراحی شده است. قالب وردپرس رایگان Gridster با سادگی در ذهن طراحی شده است. آن یک ساید بار در سمت چپ دارد. همچنین آماده است تا منو و لوگوی سایت را به نمایش بگذارد. صفحه اصلی از یک شبکه از تصاویر شما ساخته شده است. این قالب رایگان ریسپانسیو است به این معنی که بسته به صفحه نمایش دستگاه شما تغییر خواهد کرد و به تناسب سایز دستگاه کوچک و بزرگ می شود. به سادگی دسته بندی خودتان را ایجاد کنید و شروع به اضافه کردن عکس ها برای ایجاد سایت تان نمایید. هیچ تنظیمات دیگر لازم نیست. 

دانلود قالب و جزئیات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن