معرفی دو قالب وردپرس رایگان ریسپانسیو

قالب وردپرس رایگان ریسپانسیو ShopIsle

قالب وردپرس رایگان ریسپانسیو

ShopIsle یک قالب وردپرس بسیار زیبا برای فروشگاه های آنلاین با یک رابط کاربری مدرن و تمیز است. این قالب وردپرس رایگان بخش های زیبایی ارائه می دهد و عناصر طراحی از قبیل اسلایدر پارالکس تمام صفحه، اسلایدر چرخچی، ابزارک های فوتر و یک بخش فروشگاه ساده دارا می باشد. به طور کلی این قالب رایگان وردپرس با یک ظاهر جذاب و تازه همراه است که باعث می شود سایت شما شگفت انگیز و خیره کننده به نظر رسد. 

قالب وردپرس ShopIsle کاملا ریسپانسیو می باشد و آماده ترجمه به زبان های مختلف است علاوه بر این برای سئو نیز بهینه سازی شده است.  این قالب اجازه می دهد شما از بین رنگ های مختلف و نامحدود هر رنگی که می پسندید را برای قالب انتخاب کنید و همچنین یک سیستم امتیاز دهی فراهم می کند که در این صورت کاربران می توانند به محصولات شما امتیاز دهند. این قالب وردپرس رایگان ریسپانسیو همچنین دارای یک فرم تماس مدرن، یک برگه درباره ما زیبا و یک بخش وبلاگ ساده می باشد.

دانلود قالب                     دمو

قالب وردپرس رایگان ریسپانسیو Parallax One

معرفی دو قالب وردپرس رایگان ریسپانسیو

یک قالب وردپرس ساده و تمیز برای سایت های کسب و کار و شرکت های بزرگ است و برای قرار دادن مطالب شما ساخته شده است. این قالب وردپرس با یک هدر پارالکس عالی همراه است که به همین علت اسم قالب Parallax One نام گذاری شده است اگر شما بر روی تصاویر این قالب رایگان وردپرس هاور کنید در این صورت تصاویر با یک افکت زیبا به حرکت در میایند. Parallax One دارای یک طرح مرتب و سازمان یافته  با بخش باکس ها همراه است بنابراین مطمئن شوید که این قالب بهترین مطالب شما را برجسته نشان خواهد داد.

جدا از هدف شرکت خود، این قالب وردپرس با WooCommerce نیز سازگار بوده و یک صفحه فروشگاهی ارائه می دهد، بنابراین شما می توانید همه چیز را آنلاین به فروش بگذارید. قالب وردپرس Parallax One دارای خصوصیات زیر است : ریسپانسیو، آماده ترجمه، دارای جدول قیمت گذاری، صفحه وبلاگ، یک طرح یک صفحه ای، بهینه سازی برای سئو و دارای سرعت بالا و همچنین دارای تعداد زیادی از گزینه های سفارشی سازی می باشد.  

 دانلود قالب                     دمو

1 دیدگاه دربارهٔ «معرفی دو قالب وردپرس رایگان ریسپانسیو»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن