نحوه نمایش و مخفی کردن متن در پست های وردپرس

گاهی اوقات ممکن است بخواهید بخش هایی از پست یا محتوای صفحه خود را پنهان کنید تا آن مقاله را جمع و جور کند و به کاربران اجازه دهد تا آنها را کلیک کنند و اطلاعات بیشتری را مشاهده کنند. این تکنیک مشهور به عنوان اثر تلنگر شناخته شده است که در وب سایت های متعددی از طریق روش های مختلف استفاده می شود. محتوای پنهان هنگامی که یک کاربر بر روی یک لینک یا دکمه خاص کلیک می کند قابل مشاهده می شود. این اثر نمایش یا مخفی اثر ضامن بسیار مفید برای یک صفحه پرسش و پاسخ است. شما در صفحه ای قرار می گیرید که در آن تعدادی از سوالات ذکر شده را مشاهده می کنید. هنگامی که یک کاربر بر روی این سوال کلیک می کند، پاسخ به درستی در زیر گسترش می یابد.
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی WP ShowHide را نصب و فعال کنید. این افزونه وردپرسی خودکار کار می کند و گزینه هایی برای پیکربندی شما وجود ندارد. برای مخفی کردن متن در پست ها ، شما باید از کد کوتاه مانند این استفاده کنید:

[showhide type="post"]Text you want to hide[/showhide]


پس از اولین استفاده ، متوجه خواهید شد که پیوند را با متن «Show Press Release (xx more words)» نشان می دهد. با این حال این متن را می توان به راحتی به آنچه که دوست دارید تغییر دهید. از کد کوتاه مانند این استفاده کنید:

[showhide type="post" more_text="Show more..." less_text="Show less..."]
Text you want to hide
[/showhide]


این افزونه همراه با برخی از پارامترهایی هست که می توانید آنها را برای کنترل در مورد نحوه کار آن در پست های فردی خود استفاده کنید. پارامترهای پیش فرض و مقادیر کد کوتاه عبارتند از:
 
[showhide type="pressrelease" more_text="Show Press Release (%s
More Words)" less_text="Hide Press Release (%s Less Words)"
hidden="yes"]
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن