نحوه انتقال نظرات بین پست های وردپرس

به تازگی یکی از کاربران ما از ما خواسته است که چگونه می توانند نظرات را از یک پست وردپرس به دیگری منتقل کنند. شما همیشه می توانید نسخه جدید یک پست قدیمی وردپرس را ایجاد کنید، اما اگر پست های قدیمی نظرات داشته باشید، پس هیچ راهی برای انتقال آنها وجود ندارد. در این مقاله، ما به شما نشان می دهیم که چگونه به راحتی می توانید نظرات بین پست های وردپرس و حتی انواع پست های سفارشی را منتقل کنید.
 
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Tako Movable Comments را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، به سادگی از صفحه نظرات بازدید کنید. بعد، نظر را که می خواهید حرکت دهید پیدا کنید و روی پیوند ویرایش زیر نظر کلیک کنید.
 
نحوه انتقال نظرات بین پست های وردپرس
 
در صفحه نمایش ویرایش نظر ، به پایین حرکت کنید تا جایی که Move Comment را با جعبه Tako وارد کنید. در خط دوم، شما باید نوع پست را انتخاب کنید. 
 
نحوه انتقال نظرات بین پست های وردپرس
 

آخرین گزینه این است که پست مورد نظر خود را انتخاب کنید. این افزونه وردپرسی با یک کشویی ساده برای پست ها همراه است. تایپ چند کلمه اول یک عنوان پست به طور خودکار پست را در منوی کشویی نشان می دهد.

هنگامی که از تنظیمات راضی هستید، به سادگی بر روی دکمه به روز رسانی کلیک کنید و نظر شما به پست انتخاب شده منتقل خواهد شد.

 

به راحتی نظرات را بین پست ها انتقال دهیم

یک فرم جستجو در صفحه نظرات وجود دارد که می توانید برای یک نظر جستجو کنید. یک راه ساده تر برای سریع قرار دادن نظر توسط جستجو با نام نویسنده است.
 
نحوه انتقال نظرات بین پست های وردپرس
 
اگر به یک حساب کاربری وارد شده اید، بیشتر قالب های وردپرس یک لینک ویرایش را در کنار هر نظر نمایش می دهد.
 
نحوه انتقال نظرات بین پست های وردپرس
 
در نهایت شما می توانید یک پست را که در پایین صفحه قرار دارد را ویرایش کنید، تمام نظرات این پست را مشاهده خواهید کرد. به سادگی روی لینک ویرایش زیر هر نظر کلیک کنید تا آنها را حرکت دهید.
 
نحوه انتقال نظرات بین پست های وردپرس
 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن