چگونه در طراحی سایت تصاویر را بدون از دست دادن کیفیتشان بزرگتر کنیم ؟

در این مطلب قصد داریم شما را با روش اینکه چگونه در طراحی سایت تصاویر را بدون از دست دادن کیفیتشان بزرگتر کنیم ؟ آشنا نماییم. برای انجام این کار ابتدا از نرم افزار فتوشاپ استفاده کرده و گام به گام جلو می رویم، پس تا پایان مقاله پارس تمز را همراهی کنید.

بیت مپ شایع ترین استفاده از فرمت تصویر بر روی وب در طراحی سایت است. تمام فایل های JPEG و PNG تصاویر بیت مپ محسوب می شوند. یک تصویر بیت مپ از هزاران پیکسل ساخته شده است. اگر شما در تصویر مورد نظر زوم کنید در واقع می توانید پیکسل های مربعی را ببینید.

تصاویر را بدون از دست دادن کیفیتشان بزرگتر کنیم

Perfect Resize نرم افزاری است که که اجاز می دهد تا عکس های خود را به طور هوشمندانه تغییر دهید. آن به عنوان یک نرم افزار مستقل قابل دسترسی است و به خوبی یک پلاگین برای فتوشاپ عمل می کند.

هزینه هرنسخه به طور منظم 50 دلار و نسخه ویژه که شامل پلاگین برای فتوشاپ می باشد هزینه ای در حدود 150 دلار دارد هر دو نسخه برای 30 روز به طور رایگان برای امتحان در دسترس هستند. اگر شما نیاز دارید تصاویر را به صورت منظم، تغییر دهید. پس توصیه ما به شما برای استفاده از Perfect Resize می باشد. قیمت آن گران است، اما بهترین راه برای بزرگ کردن تصاویر محسوب می شود.
توجه: نرم افزار Perfect Resize به هیچ وجه به ما وابسته نیست. ما کاربران فقط واقعا راضی از محصول مورد نظر هستییم.
پس از نصب نرم افزار، فایل تصویری که می خواهید اندازه آن را تغییر دهید، در فتوشاپ باز کنید. در مرحله بعد از منوی بالای فتوشاپ به ترتیب زیر عمل کنید.

Perfect Resize « Atomate« File

تصاویر را بدون از دست دادن کیفیتشان بزرگتر کنیم

این تصویر در نرم افزار با اندازه مناسب باز خواهد شد. شما می توانید از منوی سمت چپ گزینه preset  را انتخاب کنید و یا اندازه های مورد نظر خود را در Document Size وارد کنید.

تصاویر را بدون از دست دادن کیفیتشان بزرگتر کنیم
پس از وارد کردن document size، بایستی به منوی File » رفته و تغییرات را ذخیره کنید.
حالا شما می توانید این فایل برای استفاده در عکس های وب سایت خود ذخیره کرده و بیرون ببرید.
در نهایت، اگر به تصویر تغییر کرده خود نگاه کنید متوجه می شوید بسیار بهتر از اندازه طبیعی می باشد.

تصاویر را بدون از دست دادن کیفیتشان بزرگتر کنیم

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن