نحوه اضافه کردن URL ورودی سفارشی در وردپرس

آیا می دانستید که هر کسی می تواند به راحتی آدرس ورود وردپرس خود را پیدا کند. این کار علاوه بر کاهش امنیت سایت باعث استفاده نادرست از افراد سودجو مثل هکر ها از وبسایت شما می شود. در این مقاله ما به شما نحوه اضافه کردن URL سفارشی ورود به سایت وردپرسی را نشان می دهیم.
 
نحوه اضافه کردن URL ورودی سفارشی در وردپرس
 
 

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی the Custom Login URL را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، شما باید وارد تنظیمات افزونه شوید.

در زیر تنظیمات permalink وردپرس به طور پیش فرض، شما دو بخش جدید را مشاهده خواهید کرد: ‘Authentication Permalinks’ و ‘Authentication Redirects’.

 
نحوه اضافه کردن URL ورودی سفارشی در وردپرس
 

در حالت Authentication permalinks، شما باید آخرین قسمت هر لینک را وارد کنید. پسوند پایانی ورود به سیستم، ثبت نام، رمز عبور گم شده و ورود به سیستم را وارد کنید.

به طور پیش فرض، کاربران پس از ورود به سایت، به قسمت مدیریت یا / wp-admin / directory هدایت می شوند که شما می توانید با استفاده از این افزونه وردپرسی این بخش را نیز به دلخواه تغییر دهید.

 

چرا میخواهید یک URL ورودی سفارشی اضافه کنید؟

اگر چه بسیاری از مبتدیان معتقدند که اضافه کردن یک URL سفارشی باعث بهبود امنیت وبسایت می شود ولی این درست نیست .

تغییر آدرس ورودی پیش فرض امنیت شما را بهبود نمی بخشد. این تنها باعث زیبایی و اعتماد کاربران می شود .

اگر شما در مورد امنیت وردپرس نگران هستید، توصیه می کنیم که یک نسخه معمولی وردپرس ایجاد کنید. پس از آن، می توانید راه حل هایی مانند محدودیت ورود را اضافه کنید.

 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن