نحوه اضافه کردن تیکر های خبری برای وردپرس

تیکرهای جدیدی که گاهی اوقات به عنوان اسلایدها نامیده می شوند در پایین ترین شبکه های تلویزیونی قرار دارند تا اخبار خبری، روند روزانه و غیره را برجسته نمایند. شما می توانید یک تکه تکه خبر در وب سایت وردپرس خود برای برجسته سازی پست های محبوب و یا هر چیز دیگری استفاده کنید. در این مقاله، ما به شما نشان می دهیم که چگونه یک تیکر اخبار دوار یا پیمایش در وردپرس اضافه کنید.
 

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی Ditty News Ticker را نصب و فعال کنید. پس از فعال شدن، افزونه یک آیتم منوی News Ticker را در وردپرس شما اضافه می کند. ماوس خود را بر روی آیتم منو قرار دهید و روی پیوند افزودن جدید کلیک کنید تا تیکر جدید را اضافه کنید.

در صفحه بعد، شما می توانید این اسکریپت های ویژه را به نام، متن و پیوند پیوست کنید. برای هر تیکر، شما می توانید به عنوان بسیاری از آیتم های ticker به عنوان دوست دارید اضافه کنید. اگر می خواهید یک آیتم تیک تیک اضافه کنید، سپس دکمه سبز + را فشار دهید تا آیتم بعدی در تیکر اضافه شود. پس از پایان دادن به اضافه کردن آیتم های تکراری، به پایین به حالت Ticker بروید. سه حالت مختلف تیکر وجود دارد. اسکرول، چرخش و فهرست. حالت اسکرول به صورت پیش فرض است زیرا بیشترین استفاده در شبکه های تلویزیونی است.

 
نحوه اضافه کردن تیکر های خبری برای وردپرس
 
اگر می خواهید رفتار تکرار را تنظیم کنید، سپس به پایین پنل تنظیمات حرکت بروید. این پنل به شما امکان پیکربندی سرعت و ابعاد اسکرول را می دهد. شما همچنین می توانید فاصله بین هر یک از آیتم های صدای تیک تیک را انتخاب کنید و مکث زمانی که یک کاربر ماوس خود را بر تیک تیک نشان می دهد.
 
نحوه اضافه کردن تیکر های خبری برای وردپرس
 
این افزونه یک کد کوتاه و همچنین یک تابع پی اچ پی را برای هر تیکر خبر ایجاد می کند. شما می توانید از کوتاه در داخل یک پست، صفحه، ویجت نوار کناری استفاده کنید، یا می توانید به طور مستقیم فایل پی اچ پی را در فایل های قالب وردپرسی خود وارد کنید.
 
نحوه اضافه کردن تیکر های خبری برای وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن