نظرات محصولات ووکامرس و مخفی کردن آن ها تا زمان خرید چگونه است؟

نظرات محصولات ووکامرس و مخفی کردن آن ها تا زمان خرید چگونه است؟

بررسی محصولات، یکی از مهم ترین شاخص های اجتماعی برای یک سایت الکترونیکی هستند، و آنها یک ابزار عالی برای کمک به مشتریان می باشند تا در مورد محصولات شما اطلاعاتی بدست آوردند و در رابطه با خرید تصمیم گیری نمایند. صاحبان سایت همچنین یک منبع بزرگ از محتوای تولید شده توسط کاربران را در سایت خود ارائه می دهند به همین دلیل ما نظرات محصولات ووکامرس را برای کمک به شما و برای افزایش نظرات شما می سازیم.
با این حال، اگر فروشگاه شما هنوز نظرات بسیاری ندارد، می تواند تاثیر منفی برای فروش شما داشته باشد، عدم وجود نظرات می تواند فروشگاه شما را شبیه به یک شهر ارواح یا جایی که هنوز هیچ کس چیزی خریداری نکرده، تبدیل کند. به همین دلیل گرفتن نظرات بیشتر باید یک اولویت برای فروشگاه شما باشد.
اگر شما نظراتی برای به نمایش گذاشتن دارید، ما می توانیم نظرات را برای محصولات پنهان کنیم تا زمانی که مشتری آن محصول را خریداری کند، و دوباره تب نظرات محصولات ووکامرس را برای تأیید خرید اضافه کنیم.
ووکامرس یک تابع کمکی مفید برای ما دارد که بررسی می کند آیا یک مشتری خاص محصول را خریداری کرده است یا نه: ()wc_customer_bought_product

ما می توانیم id کاربر فعلی را دریافت کرده و از این تابع برای دیدن محصولاتی که آنها خریداری کرده اند استفاده کنیم. اگر آنها خریداری نکرده باشند، ما حذف خواهیم کرد تب نظرات را برای آنها بنابراین آنها فقط تاییدیه خرید را در لیست نظرات مشاهده خواهند نمود.

<?php // only copy if needed
/**
 * Removes the "Reviews" tab if the customer has not purchased this product
 *
 * @param array $tabs the tabs to display for the product
 * @return array - the updated tabs to display
 */
function sv_wc_hide_tab_without_review( $tabs ) {
  global $product;
  
  if ( ! wc_customer_bought_product( '', get_current_user_id(), $product->id ) ) {
    unset( $tabs['reviews'] );
  }
  return $tabs;
}
add_filter( 'woocommerce_product_tabs', 'sv_wc_hide_tab_without_review' );

این به طور کامل تب نظرات محصولات ووکامرس را حذف می کند تا زمانی که یک مشتری محصولی را خریداری کند.
یک نکته شما باید قبل از استفاده از این کد توجه داشته باشید. مشتریانی که عضو سایت نشده اند یا مشتریان مهمان نظرات را نخواهند دید و همچنین نمی توانند برای محصول شما نظر بگذارند.
همچنین با توجه به اینکه مشتریان مهمان هیچ id کاربری ندارند و ما هیچ اطلاعاتی راجب آن ها نداریم، ما نمی توانیم چک کنیم حتی اگر آن ها محصولی خریداری کرده باشند به همین دلیل به آنها اجازه دهید تا نظرات خودشان را بگذارند. اگر شما می خواهید خریداران مهمان قادر به گذاشتن بازخورد و بررسی در مورد محصولات شما باشند، شما باید راه دیگری را برای پذیرفتن نظرات آن ها پیدا کنید و آن ها را به محصولات به صورت دستی اضافه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن