6 افزونه کاربردی برای بازاریابان در وردپرس

آیا شما یک بازاریاب هستید که تلاش می کند بیشترین استفاده را از وردپرس انجام دهد؟ این افزونه ها می توانند به بازاریابان کمک کنند تا اهدافشان مانند افزایش فروش یا ترافیک را به دست آورند. در این مقاله، ما برخی از بهترین افزونه وردپرس را برای بازاریابان انتخاب کرده ایم.

1. افزونه وردپرس OptinMonster

6 افزونه کاربردی برای بازاریابان در وردپرس
 
این افزونه یکی از بهترین افزونه های ایجاد انواع فرم های حرفه ای است . با این افزونه وردپرس شما قادر خواهید بود انواع فرم هارا ایجاد کرده و در هر کجا از وبسایت که می خواهید از آن استفاده کنید.

2. افزونه وردپرس ThirstyAffiliates

6 افزونه کاربردی برای بازاریابان در وردپرس
 

ThirstyAffiliates بهترین ابزار پیوند لینک مدیریت برای وردپرس است. این افزونه به شما اجازه می دهد انواع لینک هارا به مطالب وردپرسی خود اضافه کنید.

همچنین به شما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه هر لینک وابسته در سایت شما ایجاد می شود. شما همچنین می توانید لینک های خود را به دسته بندی هایی سازماندهی کنید.

3. افزونه وردپرس Adsanity

 
 
 Adsanity یک راه ساده و آسان برای مدیریت تبلیغات در سایت وردپرسی را ارائه می دهد. این افزونه آمار کامل جزییات تبلیغات را به شما نشان می دهد و می توان از جزییات دقیق مثل میزان کلیک و بازدید و … اگاه شد .
 
 
 

4.افزونه وردپرس Revive Old Post

رسانه های اجتماعی می توانند یک منبع مهم ترافیک برای هر وب سایت باشند. افزونه وردپرس Revive Old Post اجازه می دهد تا کاربران محتوای وبسایتتان را  در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.
 

5.افزونه وردپرسی Subscribe To Comments Reloaded

 

نظرات احتمالا مهمترین ابزار تعامل کاربران در هر وبسایتی است. با این حال، هنگامی که یک کاربر نظر خود را اضافه کرده است، هیچ راهی برای بازگشت به آن و پرداخت به بحث وجود ندارد.

6. افزونه وردپرسی  Inline Related Posts

 
بسیاری از وبسایتها پس از پایان مقاله، مطالب مربوطه را نمایش می دهند. با این حال، اگر شما مقالات فرم طولانی را منتشر می کنید، پس از خواندن کل مقاله، پست های مرتبط را مشاهده خواهید کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن