5 افزونه حرفه ای برای نمایش پادکست ها در وردپرس

آیا شما به دنبال یک افزونه وردپرس برای پادکست ها هستید؟ وردپرس یک پلتفرم رایج وبلاگ نویسی است که در میان ویژگی های برتری که دارد می توان این نکته که کاملا انعطاف پزیر است بیشتر مورد توجه قرار گیرد. در این مقاله، ما برخی از بهترین پلاگین های پادکست وردپرس را معرفی می کنیم.

همانطور که قبلا ذکر شد، وردپرس در میان پادکست ساز های برتر مانند Tim Ferris، Lewis Howes، Michael Hyatt و غیره محبوب است. این به این دلیل است که وردپرس آسان است و بسیار انعطاف پذیر با تنوع قالب های عالی و هزاران افزونه وردپرس است.

اگر میخواهید وبسایت خود را ایجاد کنید و یک پادکست را شروع کنید، ابتدا باید نام دامنه و میزبانی وردپرس را دریافت کنید.

پس از ثبت نام برای میزبانی، قدم بعدی نصب وردپرس است. پس از آن، نگاهی می توانید از افزونه های زیر برای پادکست سازی استفاده نمایید.

 

1. افزونه وردپرسی  PowerPress

 

PowerPress یک افزونه قدرتمند وردپرس پادکست است که به شما کمک می کند فایل های پادکست خود را در وردپرس مدیریت کنید.


 این همچنین شامل ابزار اشتراک یکپارچه برای افزایش مشترکین پادکست شماست. مهمتر از همه این است که با پشتیبانی مفید جامع از هزاران پادکستر که از آن استفاده می کنند، می آید.

2. افزونه وردپرسی  Smart Podcast Player


بر خلاف سایر تنظیمات پخش پادکست، ظاهر زیبا آن با  HTML5 طراحی شده است. شما می توانید پخش کننده مگا را که از طریق تمام قسمت ها پخش می شود اضافه کنید، یا می توانید یک پخش کننده تک پخش کنید.

این افزونه در همه دستگاه ها  عالی عمل می کند. شما می توانید رنگ های خود را با تم روشن یا تاریک انتخاب کنید. این افزونه قدرت مند ویژگی های عمومی به اشتراک گذاری شبکخ های اجتماعی، دکمه دانلود، کنترل سرعت، نشانگرهای زمانی و غیره را دارد.

 

3. افزونه وردپرسی Seriously Simple Podcasting

 

این افزونه به شما اجازه می دهد تا از پنل مدریت خود تمامی پادکست های خود را مدریت کنید
این افزونه پادکست سازگار با iTunes، Google Play و بسیاری از خدمات دیگر است. این افزونه وردپرسی همچنین با کد کوتاه  به راحتی قسمت های پادکست را در سراسر وب سایت شما نمایش می دهد.

 

4. افزونه وردپرسی  Simple Podcast Press

Simple Podcast Press به شما اجازه می دهد تا به زیبایی پادکست خود را در وردپرس نمایش دهید. این با تمام سرویس های میزبانی وب پادکست کار می کند. شما فقط نیاز به اضافه کردن لینک پادکست خود در افزونه را دارید و آن به طور خودکار قسمت ها را باز کرده و آنها را در یک پخش کننده زیبا HTML5 نمایش می دهد.

5. افزونه وردپرسی Libsyn Podcasting Plugin

 
Libsyn یک افزونه پادکست محبوب است و این افزونه به سایت وردپرس شما کمک می کند تا به راحتی انواع پاد کست هارا نمایش دهید.

تمام رسانه ها و پادکست شما در سرورهای Libsyn باقی خواهند ماند. حتی اگر وب سایت شما پایین آید، مشترکین پادکست شما همچنان قادر به دانلود قسمت ها به طور مستقیم به برنامه های پادکست  هستند.
 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن