4 افزونه حرفه ای برای به اشتراک گزاری مطالب در وردپرس

آیا شما به دنبال بهترین افزونه وردپرسی برای به اشتراک گزاری مطالب سایتتان در شبکه های اجتماعی برای سایت خود هستید؟ افزونه های اشتراک گزاری بسیاری برای وردپرس وجود دارد که برای مبتدیان انتخاب بهترین افزونه باعث حل مشکلاتشان می شود . در این مقاله ما برخی از بهترین افزونه های وردپرسی به اشتراک گزاری مطالب را به شما معرفی می کنیم.
 
 

1 . افزونه وردپرسی  EA Share Count

 

EA Share Count سریعترین افزونه شبکه های اجتماعی برای وردپرس است. این افزونه قابلیت اشتراک گزاری با بیشتر شبکه های اجتماعی از جمله فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس و …. را دارا می باشد .

سه سبک دکمه وجود دارد، و شما می توانید انتخاب کنید که از کدام در وبسایت شما استفاده شود. شما همچنین می توانید آن را برای انواع محل  سفارشی فعال کنید.

2.افزونه وردپرسی Sassy Social Share

 
 

Sassy Social Share یک افزونه حرفه ای برای به اشتراک گزاری مطالب در شبکه های اجتماعی برای وردپرس است . از بسیاری از وب سایت های شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند و شما می توانید دکمه ها را درمحتوای پست و همچنین یک منوی شناور چسبنده اضافه کنید.

 

3 . افزونه وردپرسی AddtoAny

 

AddtoAny یک ابزار به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی است که به عنوان یک افزونه وردپرس نیز موجود است. این افزونه دارای تنظیمات فراوان می باشد و اکثر شبکه های اجتماعی معروف را پشتیبانی می کند .

 

4 . افزونه وردپرسی WordPress to Buffer

 
Buffer یک ابزار محبوب اشتراک گزاری شبکه های اجتماعی است که به شما امکان می دهد پست های خود را در فیس بوک، توییتر، لینکدین و غیره به اشتراک بگزارید. این افزونه نیز دارای قابلیت های فراوان برای ساخت دکمه های اشنراک گزاری می باشد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن