معرفی 10 مورد از بهترین قالب های وردپرس برای وکلا

قالب های وردپرس برای وکلا راه را برای ساخت وب سایت هایی در رابطه با نیازهای شرکت های حقوقی به طور متوسط آسان می سازد.  SEO لوکال و جستجوی آنلاین باعث محبوبیت بیشتر این نوع قالب ها شده است، وب سایت در حال حاضر یک ابزار کسب و کار قدرتمند است که هر وکیلی این ابزار را نیاز دارد.

یک وب سایت مناسب برای وکلا، چند نوع از نیاز های مختلف آن ها  را به طور آشکار پوشش می دهد. آن همچنین یک راه آسان  برای تماس با وکیل برای مشاوره است. معرفی مشتری به وکیل مدافع در شرکت، از جمله بیان زمینه کاری و مهارت و تجربه، نیز مهم است.

خوشبختانه، این 10 مورد از قالب های وردپرس برای وکلا موارد ذکر شده در بالا را بدرستی انجام می دهند. 

قالب وردپرس LawBusiness 

معرفی 10 مورد از بهترین قالب های وردپرس برای وکلا

با قالب وردپرس LawBusiness شما می توانید خدمات و وکلای خود را به بازدید کننده های جدید معرفی کنید. همچنین آن با عناصری ساخته شده است که شما می توانید استفاه کنید برای توصیفات و یک فرم تماس از سازنده که به شما امکان اختصاص اطلاعات مشتریان بالقوه برای مشاوره دادن را می دهد.

دانلود قالب

قالب وردپرس Lawyers 

معرفی 10 مورد از بهترین قالب های وردپرس برای وکلا

قالب وردپرس Lawyers با چهار نوع پست سفارشی است که به شما اجازه می دهد که لیست مناطق کار خود، نمایش مطالعات موردی، طرح تیم خود و تبلیغ توصیفات مشتری را نمایش دهید. 

دانلود قالب

قالب وردپرس Lawyer Base 

معرفی 10 مورد از بهترین قالب های وردپرس برای وکلا

قالب وردپرس Lawyer Base به شما اجازه می دهد طرح کلی مهارت ها و تجربه هر یک از وکلای خود را بیان کنید. این قالب وردپرس نیز با مناطق کار و پنج پروژه طرح برای مطالعات موردی همراه است.

دانلود قالب

برای آشنایی با بقیه قالب های وردپرس برای وکلا می توانید پست بعدی ما با عنوان: معرفی 10 مورد از بهترین قالب های وردپرس برای وکلا 2 را دنبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن