5 افزونه وردپرسی جدید برای شبکه اجتماعی LinkedIn

آیا میخواهید کاربران بیشتری از LinkedIn به سایت وردپرسی خود اضافه کنید؟ LinkedIn پلت فرم محبوب شبکه های اجتماعی برای متخصصان است که دارای چندین میلیون کاربر است. در این مقاله، شما 5 افزونه وردپرس LinkedIn را به شما معرفی خواهیم کرد .
 
شما می توانید از وب سایت شبکه توسعه دهندگان LinkedIn بازدید کنید تا فهرست افزونه هایی را که می توانید به وب سایت خود اضافه کنید پیدا کنید.
 
 
اضافه کردن این افزونه ها به سایت وردپرسی شما بسیار آسان است. ما به شما نحوه اتصال LinkedIn به سایت وردپرسی را نشان خواهیم داد.
 
 

1. افزونه وردپرسی WP LinkedIn

 
WP LinkedIn به شما امکان می دهد پروفایل اساسی LinkedIn خود را در سایت وردپرس خود نمایش دهید.  همچنین افزودنی های زیادی برای افزودن ویژگی های LinkedIn برای شرکت ها به سایت وردپرس شما وجود دارد.
 

2.افزونه وردپرسی  LinkedIn Master

 
LinkedIn Master همراه با ویجت های مفید به شما امکان نمایش پروفایل LinkedIn خود را در نوار کناری وردپرس می دهد. این افزونه همچنین دارای یک نسخه پرداخت می باشد که مشخصات شرکت ، شغل های موجود و ویجت های فارغ التحصیل را ارائه می دهد.
 

3.افزونه وردپرسی LinkedIn Auto Publish

 
هنگامی که پلاگین را تنظیم می کنید، می توانید به طور خودکار پست های خود را به پروفایل LinkedIn خودتان بفرستید. افزونه از عنوان پست، گزیده ای و تصویر برجسته شما در وضعیت به روز رسانی استفاده خواهد کرد.
 

4. افزونه وردپرسی Atom LinkedIn

 
 
این افزونه سادهبرای اضافه کردن دکمه ها و نشان های LinkedIn به سایت وردپرسی خود را فراهم می کند. به سادگی کشیدن و رها کردن ویجت Atom LinkedIn به نوار کناری بکشید و سپس آنچه را که می خواهید نمایش دهید انتخاب کنید.
 

5.افزونه وردپرسی LinkedIn Login

 
همانطور که از نام آن پیداست، این افزونه یک ورود با ویژگی LinkedIn به سایت وردپرسی اضافه می کند. همانند ورود با فیس بوک و توییتر، این به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از پروفایل LinkedIn خود به سرعت ثبت نام کنند و وارد سیستم شوند.
 
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن